DERMANUTRIX geriamasis kolagenas

0 įvertino
29,00 €
DERMANUTRIX DRINKABLE COLLAGEN. Jūrinės kilmės hidrolizuoto kolageno geriamasis gelis. Papildų gamintojai šį hidrolizuotą kolageną išgauna iš žuvų žvynų. Naudojamas odos struktūrai ir išvaizdai gerinti. Maisto papildas yra malonaus pasiflorų skonio.

DERMANUTRIX geriamasis kolagenas | DERMANUTRIX DRINKABLE COLLAGEN

Jūrinės kilmės hidrolizuoto kolageno geriamasis gelis. Papildų gamintojai šį hidrolizuotą kolageną išgauna iš žuvų žvynų. Naudojamas odos struktūrai ir išvaizdai gerinti. Maisto papildas yra malonaus pasiflorų skonio.

Kas yra kolagenas?

Kolagenas yra baltymų grupė, randama tik gyvūnų ir žmonių organizmuose.

Tai yra pagrindinis jungiamojo audinio komponentas ir pats gausiausias baltymas žmogaus organizme (trečdalis visų baltymų kiekio).

Jis vaidina pagrindinį vaidmenį palaikant ir sveiką odos išvaizdą.

Kolagenas ir odos senėjimas

Senstant mažėja odos ląstelių gaminamas kolagenas ir kartu didėja jo skaidymasis, todėl bėgant metams drauge mažėja kolageno kiekis mūsų odoje - tai yra pagrindinė odos senėjimo priežastis, dėl kurios atsiranda smulkių linijų ir raukšlių, oda praranda elastingumą.

Kolagenas maisto produktuose

Geriamo kolageno absorbcija organizme buvo įrodyta daugeliu tyrimų. Daugiau nei 90% išgerto kolageno yra absorbuojama ir didelė jo dalis kaupiasi odoje.

Įvairūs moksliniai tyrimai įrodė, kad geriamo hidrolizuoto kolageno kiekis leidžia pagerinti odos drėgmę, jos elastingumą ir glotnumą. Dėl to smulkios linijos ir raukšlės sumažėja, o oda atrodo putlesnė.

 

Sudėtis: distiliuotas vanduo, kolagenas (žuvų žvynai), citrinos rūgštis, karboksimetilceliuliozė, natris, natrio benzoatas, sukralozė, pasiflorų aromatas, E110 (geltonas FDC6).

Vartojimas: gerti po 1-2 paketėlius per dieną gryną arba praskiestą su vandeniu, sultimis. Kiekviename paketėlyje yra 5 g jūrinio hidrolizuoto kolageno.

Įspėjimai:

  • Galima alerginė reakcija asmenims, alergiškiems kolageno šaltiniui (žuviai).

Pakuotės turinys: dėžutėje – 14 paketėlių.

 

Kol kas šios prekės apžvalgų nėra. Bukite pirma(s)!

Prašome prisijungti, norint parašyti atsiliepimą. Prisijungti